Whatsapp Destek ve Sipariş Hattı

Sevgiliye Kitap Paketlerimiz

Kişiye Özel Diğer Ürünlerimiz

Sevgiliye En Özel Hediye

Aşkınızı Kitap Haline Getirmek İster Misiniz?

Hayalim hediye aşkınızın kitabını yazıyor. Üstelik yazarı sizsiniz. Nasıl mı? Aslında sadece birkaç özel soruya yanıt vermeniz yeterli! Siz bize anılarınızı anlatın, biz sizin için anılarınızı sevgilinizin hiç unutamayacağı bazen hüzünlendiren, bazen mutlu eden, bezen ise sevgilinize ruh eşiniz olduğunu hissettiren bir kitap haline getirelim. Sevgiliye kitap duygularınızı yazıya dökebildiğiniz aşkınızı anlattığınız çok özel bir kitap. Sevgilinize bir ömür boyu saklayacağı ve asla unutamayacağı bir sürpriz yapın…

Sevgiliye Kitap Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Sevgiliye Kitap, sizin sipariş formunda sorulara verdiğiniz cevaplarla içeriği şekillenen ve tamamen size özel olan bir kitaptır. Kitabın hiçbir kısmında reklam amblem veya logo bulunmaz. Sabit bir şablon üzerinden değil, yalnızca sizin yazdıklarınıza göre yön verilerek yapılmaktadır. Sizin anlattığınız anılar, size özel hitap şekilleri ve cümleler kullanarak yazılmaktadır. Kapak tasarımın da ise size özel resimler kullanılır. Kısaca sevgilinize ömür boyu unutamayacağı bir sürpriz yapmak isterseniz, hemen sipariş verebilir veya detaylar ve sorular bölümünden aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Bizimle irtibata geçmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Not: Her türlü ilişki türü için uygundur(evli,nişanlı,sözlü,sevgili vb...)

NOT:TÜM ÜRÜNLERİMİZDE AHŞAP AYRACIMIZ HEDİYEMİZDİR. 

Kitabınızın Hazırlanma Aşaması…

Sipariş formundaki sorulara verdiğiniz cevaplar ile mail adresimize veya WhatsApp numaralarımıza göndermiş olduğunuz yazılar arasında bir bütünlük oluşturularak edebi ifadelerle güzel bir aşk romanı haline getirilmektedir. Sipariş formundaki sorulara bağlı kalmak istemezseniz veya daha önce yazmış olduğunuz metinler varsa yazdığınız metinler üzerinden bir çalışma yaparak kitap oluşturuyoruz. Kitabınız tıpkı siz yazmışsınız gibi sevgilinize hitaben yazılmaktadır. Sipariş formunda sizden 4 adet fotoğraf istiyoruz. Bu fotoğraflardan iki tanesi ön kapak ve arka kapak, bir tanesi yazıların arka planı için en son fotoğrafı ise alternatif olarak kullanmak için istiyoruz. Kitabın adı, arka kapak metni sipariş formunda belirttiğinize göre yapılmaktadır. Yazar olarak sizin isminizi kullanıyoruz. Kitap kapağının tasarımı yalnızca size özel hazırlanmaktadır. Kitap içerisinde firmamıza ait logo, amblem, yazı, telefon numarası kesinlikle bulunmamaktadır. Kitap içerisine kitabı renklendirmesi amacı ile 12 adete kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bu fotoğraflar fiyat dahilindedir, herhangi bir ücret talep edilmez.Daha fazla fotoğraf eklemek isterseniz her fotoğraf için 2 TL ücreti eklenmektedir. Ekstra eklemek istediğiniz anı, yazı, şiir veya fotoğrafları bize mail adresimiz info@hayalimhediye.com veya WhatsApp numaramız 0506 300 49 02 ‘den gönderebilirsiniz..

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ödemenizi Kapıda veya kargo şubesinde Nakit, kredi kartı(Tek çekim veya taksitli) veya Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Kitap Teslimatı Nasıl Olacak?

Eğer teslimatın evinizde yapılmasını istemiyorsanız adresinize en yakın bir ARAS KARGO VEYA PTT KARGO şubesi belirtmeniz yeterlidir. Kitabı şubeden teslim alırken ödemesini de şubeye yapabilirsiniz.

Bize Nasıl Güvenebilirsiniz?

Firmamız için en önemli unsur bilgilerinizin gizliliğidir. Sipariş formunda bize göndermiş olduğunuz bilgileri kendi sitemiz www.hayalimhediye.com üzerinden kayıt altına almaktayız. Aracı siteler kullanarak bilgi toplaması yapılmamaktadır. Siparişinizin hazırlanıp kargolandıktan sonra 10 gün bekletilir ve sonra sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. 10 gün tutmamızdaki amaç; müşterilerimiz sevgililerine hediye ettikten sonra 1 adette kendileri için istemektedirler. Yorumlar sayfamıza bakarak müşteri memnuniyeti hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz…

Hızlı Alışveriş
Güvenilir Teslimat
Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme
Online : 1
Bugün Tekil :
Bugün Çoğul :
Dün Tekil :
Dün Çoğul :
Toplam Tekil : 963322
Toplam Çoğul : 2120577