Whatsapp Destek ve Sipariş Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Örnek kitap içeriğimizi görebilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren bulunduğunuz şehre göre Mng kargo ile 1-2 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.Tarafınıza gönderilen kargo takip numarasıyla ürününüzün nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Teslim günü konusunda vakti az olan müşterilerimiz için diğer kargo şirketleriyle gönderim yapmaktayız.Müşteri temsilcimiz sizi aradıktan sonra bu konuyu belirtmeniz gerekmektedir.

Kargo şirketlerinin pazar günleri çalışmaması nedeniyle, pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.Fakat siparişlerinizi pazar günleride verebilirsiniz.

Siparişiniz normal şartlarda 2 iş günü içerisinde hazır olmaktadır.Göndermiş olduğunuz günlerde yoğunluk bulunması durumunda 3-4 iş gününü de bulabilir.Bu gibi durumlarda müşteri temsilcimiz tarafından bilgilendirileceksiniz

Kitap tamamen kişiye özel olarak hazırlandığı ve çok önemli bir hediye alternatifi olduğu için, hiçbir şekilde kitap içerisinde yada kapak tasarımında firma logomuz ve bilgilerimiz bulunmamaktadır.

Kitap ücretimiz olan 200 TL dışında hiç bir şekilde ekstra ücret ödememektesiniz.200 TL olan ücretimize kargo bedeli dahildir.

NOT: Kapıda Ödeme de 20tl Fark Olmaktadır.

Dilerseniz kapak tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz.Müşteri temsilcimize bu durumu belirterek destek alabilirsiniz.Yapmanız gereken çalışmanın boyutlarını müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Uzun süredir içinde bulunduğumuzu hediye sektörünün bize vermiş olduğu tecrübeyle söylemek isteriz ki, her türlü ilişki için yapıyoruz.Fakat yinede çok farklı olan ilişki durumları ve özel anlar için uygun çalışma yapılabilir.Bu konuda müşteri temsilcimizle görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kitabınız göndermiş olduğunuz bilgilerinizin az yada çokluğuna göre 100-150 sayfadan oluşmaktadır.

Ekleyeceklerinizi mail dışında facebook, whatsapp, Telegram, Bip gibi proğramlar ile 0506 300 49 02 numaralı telefonumuza gönderebilirsiniz.

Kitap kapak tasarımınız hazır olduktan sonra mutlaka onayınıza gönderiyoruz. Eğer beğenmesseniz yine değişiklikler yapılmaktadır.

Evet.. Üye olmadan misafir kullanıcı olarak siparişinizi tamamlıyabilirsiniz.

Online Kredi kartı(3-6-9 taksit imkanı), Havale/EFT,ya da Kapıda nakit veya kredi kartı(Kapıda kredi kartı ile ödeme de +20tl fark oluyor) ile  ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.NOT:Kapıda Ödeme de 20tl Fark Olmaktadır.

Evet, yurtdışından sipariş alıyoruz ve dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz.Yurtdışı siparişlerinizi PTT kargo ile dünyanın her yerine çok kısa sürede ve güvenli şekilde teslim ediyoruz. Yurtdışı siparişlerinizin kargo bedeli hakkında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Online : 2
Bugün Tekil :
Bugün Çoğul :
Dün Tekil :
Dün Çoğul :
Toplam Tekil : 975594
Toplam Çoğul : 2132849